Telekom, GSM Baz İstasyonları ve Telekom Kabinleri İzleme

Telekom, GSM  Baz İstasyonları ve Telekom Kabinleri İzleme

Telekom, GSM Baz İstasyonları ve Telekom kabinlerin de Vutlan ortam izleme ve kontrol çözümlerini kullanarak verimlilik ve güvenlik istediğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz.

Vutlan Ortam denetleme cihazlarımız, Şebeke Operasyon Merkezi'ne bulunduğu ortamın durumunu gerçek zamanlı olarak belirleyen önemli parametreler hakkında bilgi sağlar, baz istasyon kabinleri ve Telekom kabinlerinin bakımını yönetmeye ve uygun kararlar vermenize, personel ve işletme masraflarını azaltmaya ve gelecekteki problemleri önlemek için  sensör günlükleri ve analizleri  sağlamaya yardımcı olur.

Önceden tanımlanmış eşiklere sahip çok çeşitli sensörler, yetkisiz erişime, hırsızlığa ve platforma verilen zararların önlenmesine, teknik ekipmanın ve enerji tüketiminin izlenmesine yardımcı olur. Bildirimler ve uyarılar, bakım personelini telekomünikasyon altyapısının durumu hakkında sürekli olarak bilgilendirir. Uygulanan seneryolar, ekipmanın izlenmesi ve kontrol edilmesi ile güvenilir bir uyarı ve bildirim sisteminin kurulmasına yardımcı olmak ve  kullanımı kolay bir yöntemin sağlanmasına yardımcı olur.

ortam izleme, telkom çözümleriBaz istasyon kabinleri ve Telekom kabinlerinin ortam izleme örnek çözümü

1. Yakıt seviyesi ve viskozite sensörleri (aktif ve pasif üçüncü parti sensörler VT420 dönüştürücü 4-20mA kullanılarak bağlanabilir)

2. Gündüz ve gece ışıkları hareket dedektörleri ile kontrol edilir

3. IP kameralar (JPEG akışı) ve resim kaydı yapan USB kamera

4. Bildirimler ve uyarılar: SMS, E-posta, SNMP yakalama, SNMP

5. Vantilatör ve klima otomasyonu

6. Su giriş ve sızıntı sensörleri

7. Duman, nem, titreşim ve sıcaklık sensörleri

8. Proximity ve ITouch okuyucuları, kapı kontakları (uzaktan erişim izni ve role dayalı izinler)

9. AC / DC metre  tranceivers ve diğer ...

 

ortam izleme ve kontrol çözümleri
ortam izleme ve kontrol çözümlerini